Henna inspirowana secesją


Tym razem Valyen z zespołu Hegemony i bardzo duży wzór inspirowany sztuką z okresu secesji.

Zrobienie zajęło mi około trzy godziny plus czas potrzebny na ustalenie, które z sesesyjnych naszyjników lubię najbardziej (bo wszystkie je lubię bardzo). Po drobnych poszukiwaniach zdecydowałam się na naszyjniki projektu Rene Lalique (jaskółka) i drugi inspirowany pracami tego twórcy. Zdjęcia oryginalnej biżuterii możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć - zmieniłam oryginalne wzory tak, by pasowały do henny, ciała mojej modelki a wreszcie tak wymagającego medium, jakim jest henna.

Lubię w ten sposób projektować wzory, bo pozwala mi to połączyć moją pasję do rysowania i projektowania z henną, która zdecydowanie jest moją największą artystyczną miłością. Inspiracje zaczerpnięte z tak ciekawego źródła pozwalają na stworzenie czegoś, co jest oryginalne i unikalne a jednocześnie bardzo dobrze dopasowane do mojej utalentowanej modelki (która sama świetnie rysuje i śpiewa w zespole Hegemony).

Czy tego typu wzory wam się podobają? Czy macie pomysły na jakieś ciekawe wzory i nie wiecie kto mógłby je dla was zrobić? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście tak zostawcie komentarz albo napiszcie do mnie (wszystkie dane w zakładce "kontakt").


Komentarze

  1. cudo! przepięknie się prezentuje!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, starałam się połączyć najciekawsze cechy secesji i hennowego stylu.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty