Warsztaty henny

Chcesz nauczyć się malowania henną albo rozwinąć swoje hennowe umiejętności? Świetnie trafiłaś!
Henna Illu to nie tylko malowanie henną od ponad 13 lat, ale także prowadzone od 9 lat warsztaty (w tym międzynarodowe), więc masz gwarancję, że wiem jak uczyć i wiem jak uczyć dobrze.

Co zyskasz? Dużo nowych umięjętności, poznasz techniki malowania znane tylko najbardziej doświadczonym artystom i  informacje o zasadachdziałania henny, będziesz świetnie się bawić, wykonasz specjalnie przygotowane ćwiczenia, dołączysz do specjalnej grupy ćwiczeniowej, żeby móc ćwiczyć nowe umiejętności razem z innymi.

Prowadzę warsztaty internetowe oraz stacjonarne. 

Warsztaty henny


Warsztaty mają różne poziomy (początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany) oraz wielkości grup (warsztaty grupowe, warsztaty indywidualne, warsztaty internetowe). Poniżej znajdziesz opis różnych rodzajów. Obecnie , ze względu na pandemię prowadzę tylko indywidualne warsztaty (w grupach do 3 osób) oraz internetowe kursy wideo i ebook. Zapisy i pytania kontakt@hennaillu.pl. 


💖 Wybierz swój program warsztatów internetowych o ucz się z każdego miejsca o dowolnej porze - naucz się henny teraz! 

💖 Chcesz wypróbować warsztaty? Nauczysz się jak namalować łapacz snów tylko za 7,87 zł. 

💖 Potrafisz już malować i masz za sobą ponad 50 hennowych wzorów lub jeden z moich kursów podstawowych? Wybierz kursy średniozaawansowane i opanuj jak możesz robić naprawdę piękne i stylowe wzory. 


Wybierz opcje, które najbardziej ci odpowiadają - ebook ze specjalnymi prostymi ćwiczeniami i podstawowymi informacjami dotyczącymi henny, indywidualne sesje prowadzone przez Skype/Hangouts z materiałami do zajęć wcześniej przesłanymi pocztą lub cykl zajęć opartych na filmikach video z ćwiczeniami, wykonywaniu własnych wzorów i otrzymywaniu ich korekty (które elementy wypadły dobrze i które trzeba poprawić). Każdy uczestnik zajęć otrzyma dyplom, specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń i wzorów oraz dostęp do specjalnej grupy ćwiczeniowej na facebooku.
Warsztaty indywidualne:
Wybierz poziom, który ci odpowiada i skontaktuj się z nami, żeby umówić się na dogodny termin. Ten typ zajęć pozwala nam na stworzenie naprawdę wyjątkowej atmosfery i przekazanie dużej ilości informacji na temat teorii, historii a także strony technicznej związanej z malowaniem henną. Jeżeli chcesz zajęć, które odbędą się w zaciszu twojego domu lub specjalnie wybranym miejscu, na których cała uwaga będzie poświęcona właśnie tobie wybierz właśnie te zajęcia. Warsztaty indywidualne pozwalają na bardzo indywidualne podejście i dostosowanie programu do właśnie twoich potrzeb, tak, żebyś mógł łatwiej przyswoić całą wiedzę. W ramach warsztatów indywidualnych otrzymasz dodatkowo certyfikat potwierdzający ukończenie zajęć, masę praktycznych porad, mały wzór wykonany przez Joannę Cyd Petruczenko, ebook z wzorami do indywidualnych ćwiczeń, 4 hennowe rożki oraz materiały przygotowane specjalnie dla ciebie (i mały prezent) oraz dostęp do specjalnej grupy ćwiczeniowej na facebooku. Napisz na kontakt@hennaillu.pl


Pozostałe warsztaty stacjonarne:

Warsztaty grupowe:
Praca w małej lub dużej grupie pozwoli Ci na poznanie innych osób, które też interesują się henną i dużo dobrej zabawy. Terminy najbliższych warsztatów grupowych odbywających się na terenie całej Polski znajdziesz tutaj. Jeżeli chcesz żeby warsztaty odbyły się w twoim mieście napisz na adres henna.katowice@gmail.com i może uda nam się wspólnie zorganizować fantastyczne wydarzenie. Każdy uczestnik zajęć otrzyma dyplom, specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń i wzorów oraz dostęp do specjalnej grupy ćwiczeniowej na facebooku.

Warsztaty dla małych grup:
Znasz jeszcze kilka osób, które razem z tobą chcą nauczyć się malowania henną? Napisz do nas i zaproś profesjonalną nauczycielkę henny - Joannę Cyd Petruczenko - do swojego miasta. To świetny sposób, żeby uatrakcyjnić urodziny lub np. wieczór panieński. Na czas zajęć możesz wypożyczyć stroje i biżuterię w stylu indyjskim i świetnie się bawić w małym gronie swoich znajomych. Każdy uczestnik zajęć otrzyma dyplom, specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń i wzorów oraz dostęp do specjalnej grupy ćwiczeniowej na facebooku.

Duże grupy 

Szukasz ciekawych warsztatów, któr pomogą ci urozmaicić twoje wydarzenie? Wybierz hennę. Niezwykłe i oryginalne warsztaty zachwycą i zauroczą uczestników twoich wydarzeń. Warsztaty mogą trwać pomiędzy 1 a 3 godziny a ich zawartość może być dopasowana do wieku i wymagań uczestników. Skorzystaj z zakładki KONTAKT i razem ze mną zaplanuj naprawdę niezwykłe zajęcia.
Warsztaty dla początkujących (3 godziny):
Dobre dla wszystkich, także tych pozbawionych umiejętności plastycznych, oraz osób, które wykonały mniej niż 20 wzorów henną. Na takich warsztatach poznasz wszystkie podstawy: czym jest, jak i dlaczego działa henna, gdzie barwi najmocniej i jak uzyskać piękny kolor, ogólne informacje na temat historii i tradycji, w tym najbardziej znane hennowe style, wykonasz specjalnie przygotowane ćwiczenia na papierze (styl arabski i marokański) a potem przejdziesz do malowania na ciele i dowiesz się jak poprawnie trzymać hennowy rożek i malować henną tak, żeby proste linie były proste a kółka okrągłe, poznasz podstawy kompozycji i tworzenia własnych wzorów, dowiesz się też jak poprawić wzór, który nie wyszedł.

Warsztaty dla średniozaawansowanych (3 godziny):
Na kursie przerabiamy zawsze 3 wybrane tematy. Czekają na ciebie zajęcia m.in. z rozbudowanej kompozycji, czyli tego jak budować ładne i spójne wzory, a także nauka konkretnych stylów: ilustracyjnego, indyjskiego, marokańskiego, arabskiego, khaleeji, łańcuszowego, realistycznych kwiatów, mandali, tatuażowego, geometrycznego (seed of life i łapacze snów), fusion i innych, nauka malowania jaguą, warsztaty hennowej fotografi. 

Warsztaty dla zaawansowanych (zwykle 3 godziny):
Tematy do wyboru,  jeden temat zajmuje zwykle 1-3 godziny
henna ślubna (bespoke henna - jak rysować postacie ludzkie i zwierzęce, jak zakomponować duży i ładny wzór, rytm, różnicowanie grubości linii, wypełnienia, symbolika, tradycje, jak narysować równy wzór dookoła ręki, jak zachować symetrię, pielęgnacja, kopiowanie z kartki na ciało, jak szukać klientów i promować hennę ślubną), erotic henna czyli henna pokrywająca dużą powierzchnię ciała i ozdabiająca ciało także bez ubrania (gdzie szukać inspiracji, jak zaprojektować wzór, jak naszkicować głowne elementy wzoru i zachować symetrię, jak dopasować wzór do figury, jak malować tak, żeby nie rozmazać wzoru, jak przenieść wzór z kartki na ciało, jak robić zdjęcia, jakie zasady ustalić z klientem, jak nie bać się nagości i sprawić, że doświadczenie będzie dla wszystkich miłe i komfortowe), prowadzenie i rozbudowanie hennowego biznesu (promocja, robienie zdjęć, szukanie nowych klientów, jak zaprezentować ofertę, gdzie się promować, jak szukać nowych wydażeń), zaawansowane wzory w stylu tatuażowym (jak malować trudne miejsca - szyja, dekolt, brzuch i uda, jak zaprojektować wzory które ukryją mankamenty i podkreślą zalety sylwetki, jak kopiować trudne elementy - portrety, zwierzęta i bardzo złożone wzory, zaawansowana kompozycja, zaawansowane cieniowanie, hiperrealistyczne cieniowanie, dotwork), hennowe murale (jak zaplanować mural - elementy wzoru i szukanie odowiedniego miejsca w pomieszczeniu, kompozycja, odpowiedni dobór farb i podłoża oraz utrwalenie wzoru, czy można malować markerami?, złote elementy wzoru - tak, nie i jak to zrobić, przygotowanie pomieszczenia, wykańczanie, możliwe jest też wspólne malowanie wzoru w czasie zajęć - zarówno przez jedną jak i kilka osób plus nauczyciel), indywidualna sesja (nauczanie na wybrane przez uczniów wcześniej tematy - dopasowane indywidualnie do twoich potrzeb).

Naucz się pięknych i ciekawych stylów średniozaawansowanych dzięki kursom dostępnym online.
Chcesz uczestniczyć w darmowych kursach i wyzwaniach i pobrać bezpłatny ebook na temat pielęgnacji henny? Zapisz się na newsletter i odbierz prezenty.


Komentarze

Popularne posty