Wyniki konkursu


Wielki i rogaty konkurs Geek Kingdom i Henna Illustrated rozstrzygnięty!

Pyrkon odespany a stoisko zamknięte, więc z dumą możemy ogłosić, że od dziś +87 do fangirlowości będzie miała Justyna Radziewska, która za cudowny komentarz otrzyma od nas koszulkę i ręcznie malowany kubeczek godny pewnego nordyckiego bóstwa.

Łyżeczki pocieszenia otrzymają dwie osoby, których komentarze również nas zachwyciły: Justyna Jasiorowska i Ela Loska. Wszystkie osoby prosimy o kontakt z Henna Illustrated lub Geek Kingdom w celu ustalenia szczegółów.

Cyd i Maja


Zwycięski komentarz:
O co chodzi, żałosne śmiertelniczki? Do was mówię! Na kolana, gdy bóg się do was zwraca! Skoro już ośmieliłyście się zakłócić mój spokój, zbliżcie się i wyduście z siebie, z czym przychodzicie. Cóż więc - twierdzicie, że chciałybyście złożyć przede mną swe żałosne dary, jako wyraz swojej uległości i oddania? Dobrze zatem, pokażcie mi je. Grrrr! Co to jest, koszulka i kubek?? Kpicie sobie ze mnie??! Ja, który powinienem władać Dziewięcioma Krainami, miałbym przyjąć od was koszulkę i kubek?!! Hmm, pokażcie mi je. Nie są nawet takie brzydkie... Oczywiście, jak na wytwór rąk dzieci Midgardu. Może nawet mi się do czegoś przydadzą [w myślach: ...koszulkę włożyłbym pod skórzany kaftan, może wreszcie przestałby obcierać... a kubek mógłbym wysłać staremu do lochów, może zachłysnąłby się herbatką, hehehe...]. No dobrze, dajcie mi je. Przyjmę je jako dobry omen, zapowiedź mojego rychłego panowania nad światem. A teraz, nędzne larwy, zniknijcie sprzed moich oczu - zanim się rozmyślę i zmienię was w proch i popiół. Idźcie i sławcie moje imię - więcej kubków!!! Więcej koszulek!!!

Komentarze

Popularne posty