Konkurs z Lokim w tle


W trakcie tegorocznego Pyrkonu będziecie mogli odwiedzić wyjątkowe fanowskie stoisko Geek Kingdom i Henna Illustrated. Z tej okazji specjalnie dla was przygotowałyśmy konkurs, w którym możecie wygrać kubek i koszulkę naszego autorstwa.

Jak przyłączyć się do konkursu? Wystarczy w komentarzu przekonać nas do oddania ich tak, jak zrobiłby to Loki - wspólnie wybierzemy i nagrodzimy najciekawszą wypowiedź. Komentarze można zamieszczać od 18 do 22 marca 2014 r. na naszych stronach http://www.facebook.com/kingdomofgeeks, http://www.facebook.com/HennaIllustrated oraz http://www.henna-katowice.blogspot.com. Jedna osoba może zamieścić maksymalnie jeden komentarz na każdej ze stron.

10 pierwszych osób, które będą na Pyrkonie i udostępnią posty z informacją o konkursie z obydwu naszych facebookowych stron otrzyma od nas na miejscu małą słodką czekoladową loki-niespodziankę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie :)

Plakat autorstwa Mai Lulek z Geek Kingdom

Regulamin:
1. Konkurs organizują Geek Kingdom i Henna Illustrated a Facebook nie ma z jego organizacją nic wspólnego.
2. Żeby przyłączyć się do konkursu trzeba od 18 do 22 marca 2014 r.(do 24:00) na jednej z wskazanych poniżej stron zostawić komentarz o wskazanej treści (temat: przekonać organizatorki do oddania nagród tak jak zrobiłby to Loki), jedna osoba może pozostawić maksymalnie jeden komentarz na każdej ze stron. 23 marca na podstawie wspólnej decyzji Geek Kingdom i Henna Illustrated na podstawie treści zamieszczonych komentarzy i własnej decyzji wybiorą jednego zwycięzcę, który otrzyma ręcznie malowany Kubek z Lokim (Henna Illustrated) i zaprojektowaną przez Geek Kingdom koszulkę. Decyzja jest ostateczna i nieodwołalna. Zwycięzca zostanie ogłoszony 23 marca 2014 r. do godziny 12:00 na wymienionych poniżej stronach. Zwycięzca powinien skontaktować się z nami w celu przekazania informacji o adresie wysyłki i rozmiarze koszulki (rozmiar koszulki będzie można wybrać do godziny 14:00 23 marca 2014 r.). Koszty przesłania nagrody pokrywają organizatorzy konkursu; nagroda zostanie wysłana w czasie 14 dni od zgłoszenia się do nas zwycięzcy konkursu i podania przez zwycięzcę wszystkich informacji niezbędnych do wysłania przesyłki z nagrodą.
3. Komentarze można zamieszczać pod wpisami dotyczącymi konkursu na naszych stronach http://www.facebook.com/kingdomofgeeks, http://www.facebook.com/HennaIllustrated oraz http://www.henna-katowice.blogspot.com


Hi, we are Geek Kingdom & Henna Illustrated, two fellow fangirls and artists. If you like Loki as much as we do and want to win green lokid t-shirt and mug visit one of our facebook pages or blogs:
Henna Illustrated (mugs - FB) 
Geek Kingdom (t-shirts and tote bags - FB)
Henna Illustrated (blog)
Geek Kingdom (blog)
and imagine what would Loki say to convince us to give him the prize. Then write it in the comment section. After reading all comments we will choose one winner.

Rules:

- deadline: 22.03.2014 24:00 (GMT +1),
- one entry (comment) per page,
- only one winner,
- free international shipping (up to 14 business days after we confirm the adress of the winner),
- winner will be announced on 24.03.2014,
- judges: Maja from Geek Kingdom and Cyd from Henna Illustrated;
the judges’ decisions are final and binding, sorry,

- prize: one Loki t-shirt by Geek Kingdom and one Loki mug by Henna Illustrated,
- if you have any questions contact us via FB or tumblr.

If you are going to attend Pyrkon 2014 - polish
convention - you also have a chance to win a smal loki-themed chocolate. Share one of our contest-themed FB posts and buy something from us at the convention. First 10 people will recieve a mysterious lokid chocolate gift.

Komentarze

  1. A więc twierdzicie, że nadal praktykujecie mój kult, śmiertelnicy. Wy, tak nisko stojąco rasa, śmiecie twierdzić, że zamiast składać należne mi ofiary oddajecie mi cześć powielając mój wizerunek. To tylko kolejny dowód na waszą prymitywność, na zatracenie się w pogoni za waszymi nic nie wartą materialnością. Dlatego, jako podporządkowani lepszym od siebie złożycie należny mi hołd w należyty sposób. Oddacie mi wszystkie wasze materialne dobra, które w tak obrzydliwie poniżający sposób uwłaczają mojej czci. Będzie wznosić mi świątynie i palić ogniska, będziecie wzywać moje imię prosząc o litość i łaskę, składać ofiary i w pokorze dziękować za każdy przejaw wyrozumiałości względem was. Ale zanim powrócicie do jedynego, słusznego stanu, oddacie mi wszystkie nic nie warte przedmioty.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty