Aktualności, smocza henna i kubeczki


Ponieważ w moim hennowym i rysunkowym życiu sporo się ostatnio zmieniło a Ninedin i zwierz tak miło o mnie wspominają u siebie postanowiłam napisać wpis i nieco ożywić ten blog (od pewnego czasu zdecydowanie więcej uwagi poświęcam hennowemu tumblrowi, facebookowi, instagramowi i mojej deviantartowej galerii).

Po kilku latach wróciłam do malowania kubków - możecie zobaczyć je na zdjęciach. Inspiracją jest dla mnie przede wszystkim henna, własne rysunki a także zawsze obecna w moim życiu popkultura. Jeżeli lubicie moje wzory i chcielibyście je posiadać w bardziej trwałej i odpornej na zmywanie wersji możecie odwiedzić Henna Illustrated na Etsy, gdzie część moich tworów jest dostępna.

Z kubków i sklepiku jestem strasznie dumna i bardzo bardzo zaskoczona tym, ilu osobom się spodobały. Zwykle im bardziej podoba mi się moja własna praca tym mniej podoba się innym - z niewiadomych przyczyn przy ceramice sprawa zaczyna wyglądać zupełnie inaczej a każdy pozytywny komentarz i każdy zakup cieszą mnie ogromnie. Poniżej możecie zobaczyć część rysunków i hennowych wzorów, które przetworzyłam, odtworzyłam, zmieniłam a w końcu zakubkowałam. Teraz przygotowuję wzory walentynkowe i kończę malować mały zestaw z czajniczkiem, więc możecie spodziewać się, że wkrótce pojawi się coś nowego.

Bardziej aktywnie zaczęłam też działać również w innych malarsko-rysunkowych kwestiach - wróciłam do malowania obrazów (inspiracja henną jest jak zwykle bardzo bardzo mocna, ale przy moim uwielbieniu dla tej tradycji trudno jest spodziewać się czegoś innego) i wzięłam udział w dwóch wystawach połączonych z bardzo ciekawymi festiwalami. Wszystkie informacje pojawiały się na bieżąco na mojej facebookowej stronie, którą zdecydowanie łatwiej jest mi uzupełniać niż ten blog.

Do wpisu podstępnie dorzucam też zdjęcia, które zrobiłam 28 grudnia 2013 r. w czasie smoczego hennowania w katowickim Rudym Goblinie (któremu bardzo dziękuję za gościnę i przemiłą atmosferę).Komentarze

Popularne posty