Smoczyca ze smokiem i Seminarium

Smoczyca ze smokiem

Dzisiaj na zdjęciach Małgorzata (zwana Smoczycą) znana z tego, że rysuje smoki. Z hennowym smokiem na ramieniu, bo jakże by inaczej.

Tym razem wzór wykonałam sama bez żadnych wcześniejszych szkiców i pierwowzorów, ale to nie pierwszy smok, którym ozdabiam tę konkretną Smoczycę (to nie jest to pierwsza Smoczyca, którą hennuję). W jednym z wcześniejszych wpisów pochodzących z 2011 roku możecie zobaczyć Smoczycę z wzorem opartym na jej własnym rysunku - jej i mój styl smokowania są nieco inne. Tym razem bawiłam się też cieniowaniem i innymi detalami i jestem bardzo zadowolona z ostatecznego efektu.

Zdjęcia przedstawiają wzór (i oczywiście Smoczycę) tuż po nałożeniu hennowej pasty, zdjęć przedstawiających ostateczny efekt, czyli jasnobrązowy ślad, który po paście pozostaje, niestety nie udało mi się uzyskać.

Wzór i zdjęcia zrobiłam podczas Seminarium Literackiego Śląskiego Klubu Fantastyki, które odbyło się w czerwcu 2013 r. na terenie w chorzowskim hotelu Skaut. Na Seminarium prowadziłam hennowy pokaz, poniżej znajdziecie jeszcze kilka innych zdjęć z tej imprezy. Kolejną część zdjęć wrzucę w najbliższym czasie.

Z samego pokazu też jestem bardzo zadowolona, bo hennowałam praktycznie cały dzień i udało mi się wykonać bardzo dużo różnych wyjątkowych wzorów. Przeważała tematyka fantastyczna, ale nie należy się temu dziwić, bo Seminarium jest imprezą właśnie szeroko pojętej fantastyce poświęconą. Wszystkim, którzy się do hennowania zgłosili i (w większości przypadków) zdali na mój gust i wyczucie fantastycznego stylu strasznie dziękuję za odwagę i zaufanie do mnie. Liczę, że w przyszłości jeszcze się mniej lub bardziej hennowo zobaczymy. Chętnym na wzory o tematyce fantastycznej mogę zdradzić, że ja i moja henna odwiedzimy w tym roku Krakon, Polcon i prawdopodobnie Bachanalia Fantastyczne oraz Falkon. Niedługo odbędzie się też kolejne spotkanie w katowickiej Teorii. Szczegóły i daty jak zwykle na blogu i FB.

Zapraszam do czytania, komentowania i do zobaczenia w trakcie któregoś z kolejnych hennowych spotkań.


Marzenka i jej uroczy Cthulhu
Hennowe kwiaty w dwóch różnych wersjach
Letnie kolory i letnia henna
Przyczajony tygrys, ukryty smok

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty