Pierwsze zdjęcia z niedzielnego hennowania

Moja własna dłoń
A tu dłonie mojej pierwszej ofiary
W trakcie pokazu malowania henną, który prowadziłam 29 kwietnia w katowickiej Teorii, publiczność raczej nie dopisała, ale za to w niewielkim gronie bawiliśmy się naprawdę świetnie. Miałam też okazję trochę z moją henną poszaleć, bo im mniej osób, tym więcej mam czasu na skupienie się na szczegółach i wymyślanie nowych wzorów. Wyhennowałam też wzór Cafe Racers - zawsze ciekawie jest robić coś nowego :)

Większość zdjęć wymaga jeszcze obrobienia, ale niedługo powinny się pojawić tutaj, albo na facebookowej stronie Śląskiego Hennowania, do której "polubienia" zachęcam. Zdjęcia i wywiad w trakcie całości robiła też bardzo sympatyczna dziewczyna z MMSilesia, jeżeli coś się pokaże z pewnością dam znać.


Dodam jeszcze, że hennować będę także w trakcie Mariacka Festiwal, który odbędzie się 19 maja 2012 r. na ulicy (uwaga, uwaga zaskakująca informacja) Mariackiej w Katowicach. Całość zaczyna się o 18:00 i jest połączona z akcją charytatywną na rzecz mysłowickiego hospicjum. Więcej informacji możecie znaleźć w linku powyżej - zapraszam :)

Komentarze

Popularne posty