Diwali w Buddha Katowice już w sobotę

Na zewnątrz coraz zimniej, pogoda robi się coraz bardziej mokra i nieprzyjemna... A na takie nastroje nic nie pomaga lepiej niż pyszne jedzenie i pierwsza tej jesieni impreza w Buddha. Jak zwykle trafię tam ja i moja henna (i moje nowe prześliczne zielone sari, które dostałam na urodziny od Rusty, współtwórczyni naszego recenzyjnego bloga), więc wszystkich czytających ten wpis serdecznie zapraszam. W ramach tej sobotniej (29 października) imprezy hennowanie będzie całkowicie darmowe, czyli tym bardziej jest powód żeby przyjść i przekonać się jak cała ta sprawa wygląda "na żywo". Dla bardziej dociekliwych pogadanki o tradycji i historii mehendi też nie zabraknie.

Najczęściej ostatnimi czasy aktualizuję facebookowe konto Śląskiego Hennowania, więc ciekawych informacji dotyczących tego bloga i różnych hennowych imprez zapraszam do klikania na link znajdujący się z prawej strony.

Poniżej więcej informacji dotyczących imprezy i Buddhowych promocji (która niestety nie obejmuje Mango Lassi, które mi się zaczyna ostatnio śnić po nocach) oraz mała próbka moich ostatnich malunków (postaram się też zwiększyć częstotliwość wpisów i powrzucać wszystkie te szalone ilości zdjęć, które się nagromadziły, jeżeli samopoczucie mojego komputera nieco się poprawi, chociaż chwilowo nic na to nie wskazuje).


Hinduskie święto świateł Diwali to czas radości i zabawy. Z tej okazji zapraszamy do odmienionej po remoncie Restauracji Indyjskiej Buddha w Katowicach!

29 października (sobota) zapraszamy na HAPPY DIWALI:

- od 16:00 - MALOWANIE HENNĄ - zupełnie za free!!!

- 21:00 - POKAZY TAŃCA BOLLYWOOD - w wykonaniu Zespołu Tańca Indyjskiego SAATHI

- 22:00 - CAŁONOCNE BOLLYWOOD PARTY - bawimy się do największych filmowych, tanecznych hitów!

ALE TO NIE WSZYSTKO!
Od 24 do 29 października wszystkich miłośników kuchni indyjskiej zachęcamy do skosztowania, w tych dniach, proponowanego przez nas zestawu, w którego skład wchodzą:
- Chicken Tandori lub Mix Vegetables
- Plain naan
- Napój (do wyboru: woda, sok lub małe piwo)
- Deser
Cena całego zestawu to jedyne 30 złotych!

Możliwość rezerwacji stolików!

Restauracja Indyjska Buddha
ul Drzymały 9, Katowice
Tel : 32 608 00 50
M: +48 726111222
katowice@buddha.info.pl

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty