Tak się zastanawiam...

... co muszę zrobić, żeby dostać chociaż jeden komentarz. Widzę ile osób moje posty czyta, zagląda itp., ale zupełnie nie rozumiem, czemu nikt nie ma żadnej opinii na temat moich wzorów czy samych zdjęć. Tu się tworzydłuje, a więc oczekuje opinii zwrotnych. Owszem- jeżeli chodzi o opinie krytyczne to chcemy tylko konstruktywnej krytyki- ale generalnie jesteśmy (ja jestem, liczba mnoga przyszła skądinąd) otwarci na różne opinie, propozycje itp.

Komentarze

 1. :D bardzo konstruktywny, gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 2. chciałam raz powzdychać i pozachwycać się pod jednym postem, ale blogspot olał mój komentarz. on chyba jest chorobliwie zazdrosny o Twoją piękną twórczość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha, więc myślisz, że to spisek bloggera? W sumie całkiem rozsądne rozumowanie :D Tak. To zdecydowanie musiał być spisek (kiedy próbowałam na moim 4 blogu zrobić dzisiaj notkę o moim rysowaniu blogger pierwszy raz od czasu, kiedy go używam powiedział mi: spadaj, majtenansujemy system).

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja pozdrawiam z Polconu i dziękuję za wykład i śliczny wzorek!

  OdpowiedzUsuń
 5. :) cieszę się, że pokaz na Polconie się podobał :) Wprawdzie mam z niego zdjęcia tylko jednego wzoru, ale na pewno niedługo wrzucę.

  OdpowiedzUsuń
 6. hej, przesłałem zdjęcia z Polconu ;) będziesz mogła dodać parę wzorków więcej, pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za zdjęcia strasznie dziękuje, miło jest kiedy ktoś poświęci swój czas znajdzie bloga i jeszcze formie dośle...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty